Páčia sa vám naše farebné bavlnené ponožky? Radi by ste ich zaradili do svojho sortimentu? Super, buďme partneri !

Všetky naše produkty sú navrhované a vyrábané výhradne na Slovensku, čiže svojim zákazníkom môžete hrdo poskytnúť rýdzo slovenský produkt. Fakt, že sú naše ponožky vyrábané na Slovensku, poskytuje ďalšiu výhodu aj našim partnerom, keďže vieme ich dopyt plniť veľmi rýchlo.

 

Naše farebné ponožky sú vyrábané z vysoko kvalitnej česanej bavlny, ktorá svojim majiteľom poskytne pohodlné nosenie počas celého dňa a okrem toho budú ich nohy lepšie dýchať. Až 90% ponožky je tvorených z tejto bavlny. Rovnako aj farebné vzory na ponožkách sú vyšívané výhradne touto bavlnou. Zvyšných 10% sme nechali špeciálnym materiálom, ktoré zabezpečia, aby naše ponožky pohodlne držali na nohe a nestrácali svoj tvar.

 

Výraznosť našich farebných vzorov dosahujeme použitým špeciálnej lycry, ktorú sme testovali aj voči výdrži našich produktov. Kvalita je u nás jedným z cieľov, ktoré sme si sľúbili už od začiatku.

 

Radi sa s vami osobne stretneme a porozprávame o možnostiach spolupráce. Dajte nám, prosím,  vedieť, kedy by vám to vyhovovalo a dohodneme sa na stretnutí.