Slovenský produkt

Naše a vaše farebné ponožky s hrdosťou navrhujeme a vyrábame iba na Slovensku. Aj vďaka tomu, že máme celú výrobu umiestnenú výhradne na Slovensku, vieme zachovávať autenticitu, kvalitu a jedinečnosť našich farebných ponožiek. Musíme sa však priznať, že sú nosené po celom svete.

Kvalitná česaná bavlna

Ponožky by nemali byť iba pekné a moderné, ale aj kvalitné. Práve kvalita je jeden z hlavných cieľov, ktoré sme si sľúbili dodržiavať od našich začiatkov. Preto sú naše ponožky vyrábane z kvalitnej česanej bavlny, ktorá zabezpečí lepšie dýchanie nôh počas celého dňa a pôsobí aj príjemnejšie na nohe.

Dopravu máte u nás zadarmo

Ak sa vám naše farebné ponožky natoľko zapáčili, že si ich nakúpite za viac ako 20€, máte u nás ako darček dopravu zadarmo! Ak sa ich už nebudete vedieť dočkať, môžete využiť aj kuriérske služby a budete ich mať doma skôr.

Bezpečný nákup

Dbať na bezpečný nákup je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Preto sa na našej stránke nachádza aj bezpečnostný certifikát SSL, ktorý dbá na bezpečnosť platieb. Okrem iného používame aj platobné metódy ako GoPay, ktoré majú tiež svoje vlastné bezpečnostné certifikáty. U nás bezpečný nákup znamená ešte niečo viac, a preto, ak by sa vám náhodou stalo, že s našimi ponožkami nebudete spokojní, radi vám ich vymeníme za nové.