O nás

Prevádzkovateľom webovej stránky www.hesty.sk je Hesty s.r.o. .

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Už niekoľko rokov distribuujeme po celom Slovensku do výdajní zdravotníckych pomôcok, lekární a mnohých iných zdravotníckychzariadení. Sme výhradným distribútorom značky Dr.Grepl na Slovensku. Zaoberáme sa distribúciou a predajom ortopedických vložiek, vkladacích vložiek do obuvi, zdravotníckych pomôcok do obuvi, zdravotníckou obuvou a mnoho ďalšieho tovaru ktorý nájdete v našej ponuke. Výrobky sú vysokej kvality, rokmi overené a certifikované.

Sme distribučná spoločnosť, ktorá spolupracuje s viacerými partnerskými firmami a výrobcami na Slovensku, v Čechách, v Taliansku a Maďarsku. Súčasne poskytujeme taktiež odborné poradenstvo, ktoré vychádza z dlhoročných skúseností našej firmy. Pre skvalitnenie naších služieb a ponuky sme sa rozhodli vytvoriť e-shop na ktorom nájdete všetky produkty ktoré naša firma ponúka.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Kontakt na nás nájdete v záložke Kontakty.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.